ETS CaMLA CELPIP PTE ACADEMIC English Placement Test ESL More...
لینک های مفید
IELTS دوره های آموزشی آزمون Writing تصحیح اساتید آرسس منابع آموزشی دانلود رسمی IELTS راهنمای مقایسه مراکز آموزشی پرسش های متداول درباره ما تماس با ما همکاری با ما


عنوان ها

Central Office: +98 21 88931019

arsis.institute@gmail.com

www.study-abroad.ir

(+98) 21 8893 1019

Email: arsisinstitute@gmail.com

All Rights Reserved © Arsis Institute

English

Slider
  • Rooftop Walking Tour in Stockholm
  •     Academic    General Training
slider js by WOWSlider.com v8.2
www.000webhost.com
پشتیبانی فروشگاه فیلم دانلود تحصیل در خارج از کشور رزرو آزمون آزمایشی برنامه کلاسها Writing تصحیح تعیین سطح آنلاین رزرو آزمون تعیین سطح خانه

مشاوره و اخذ پذيرش دانشگاه به شرط دريافت ويزا و اقامت دانشجويي


موسسه آرسس فعاليت خود را در تاريخ 1386/09/06 با مجوز رسمي از اداره آموزش و پرورش با هدف آموزش زبان هاي خارجي آغاز نمود. آموزش زبان انگليسي محور اصلي فعاليت اين موسسه مي باشد که در تمامي سطوح ، متناسب با گروه هاي سني مختلف با آزمون تعيين سطح دقيق و آموزش مطالب به روز و مفيد منابع آموزشي تدوين گرديده است.


از آنجا که تقريبا تمام متقاضيان فراگيري زبان انگليسي در نهايت خود را براي يکي از دو آزمون استانداردTOEFL و IELTS آماده مي کنند، موسسه آرسس آموزش ها و منابع آموزشي خود را آگاهانه و هدفمند انتخاب نموده تا کوتاهترين و سريع ترين مسير ممکن را در اختيار زبان آموزان قرار دهد. از آنجا که مسير يادگيري زبان کوتاه و آسان نيست، اگر زبان آموز بدليل عدم آگاهي و تجربه کم، منابع و روش هاي آموزشي درستي را برنگزيند، بسيار ممکن است که در ميانه راه دلسرد شده و انگيزه ي خود را براي ادامه کار از دست بدهد. سال ها مطالعه و تدريس به ما آموخته است که چگونه از ميان هزاران منبع موجود در بازارِ متاسفانه تجاري ايران، آنچه که زبان آموزان را در نيل به هدف خود بهتر و بيشتر سوق ميدهد برگزينيم و بسيار خرسنديم که مي توانيم هرآنچه را که يادگرفته ايم در اختيار دوستان خود قرار دهيم.


يکي ديگر از خدمات موسسه آرسس اخذ پذيرش از دانشگاه هاي معتبر دنيا مي باشد. اين موسسه تا کنون موفق به دريافت نمايندگي رسمي از دانشگاه هاي امريکا، کانادا و انگلستان شده است و در اين زمينه توانايي ارائه مشاوره و خدمات دريافت پذيرش در مقاطع ليسانس و فوق ليسانس و دکترا را دارا مي باشد. اين موسسه امکان برخورداري از پذيرش دانشگاه را حتي بدون مدارک TOEFL يا IELTS را براي متقاضيان فراهم مي نمايد. تصوير نمايندگي هاي بعضي از دانشگاه هاي اين کشورها در سايت موسسه جهت ملاحظه عزيزان موجود ميباشد.


جهت فراگيري زبان انگليسي بصورت خصوصي يا گروهي و يا مشاوره دريافت پذيرش و اقامت تحصيلي با اين شماره : 989359403303+ تماس بگيريد.


با آرزوي موفقيت و پيروزي شما